Inštitut za kontrolo in certifikacijo v kmetijstvu in gozdarstvu Maribor


Vinarska ulica 14
2000 Maribor


Tel: +386 (0)2 2284952
Fax: +386 (0)2 2519482
www.kon-cert.si
info@kon-cert.si

Kontakti

Kontakti

Za vas smo dosegljivi na spodaj navedenih kontaktnih podatkih. Z veseljem vam bomo odgovorili na vsa vprašanja.

Inštitut za kontrolo in certifikacijo v kmetijstvu in gozdarstvu Maribor
Vinarska ulica 14
2000 Maribor
Telefon: ++386 (0)2 228 49 52
Fax: ++386 (0)2 251 94 82
Elektronska pošta: info@kon-cert.si

Direktorica

Mag. Doroteja Ozimič
02 228 49 52
doroteja.ozimic@kon-cert.si

Vodja kakovosti

Jelka Potočnik
02 228 49 36
jelka.potocnik@kon-cert.si

Vodja EKO pridelave, kontrolorka brez GSO

Jasmina Kotnik
02 228 49 41
jasmina.kotnik@kon-cert.si

Vodja ekološke predelave, kontrolor brez GSO

Robert Rojko
02 228 49 33
robert.rojko@kon-cert.si

Vodja shem kakovosti

Irena Kropf
02 228 49 36
irena.kropf@kon-cert.si

Koordinator EKO pridelave I

Jože Rantaša
02 228 49 31
joze.rantasa@kon-cert.si

Koordinator EKO pridelave I, kontrolor GlobalG.A.P., ocenjevalec IP

Boštjan Pesek
02 228 49 31
bostjan.pesek@kon-cert.si

Koordinatorka EKO pridelave II

Jožica Pušaver
02 228 49 32
jozica.pusaver@kon-cert.si

Kontrolorka EKO pridelave, kontrolorka EKO predelave

Nuša Tominšek
02 228 49 33
nusa.tominsek@kon-cert.si

Kontrolor EKO pridelave, ocenjevalec ZPŽ, ocenjevalec IP

Dejan Rituper
02 228 49 22
dejan.rituper@kon-cert.si

Kontrolor EKO pridelave, kontrolor DEMETER

Mladen Puž
02 228 49 31
mladen.puz@kon-cert.si

Ocenjevalec PEFC

Vojko Stolnik
02 228 49 52
vojko.stolnik@kon-cert.si

Kontrolorka EKO pridelave

Valentina Aleksić
02 228 49 41
valentina.aleksic@kon-cert.si

Tajnica

Damijana Arlati
02 228 49 52, 051 634 137
damijana.arlati@kon-cert.si

Partnerji
Partnerji
Zaščitni znaki
Zaščitni znaki